Dizi Arşivi

(IMDb: 87,1)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür :
(IMDb: 10)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular :
Tür : Kore Film İzle
(IMDb: 9.9)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Ji Chang-wook, Choi Soo-young, Sung Dong-il, Won Ji-an, Nam Tae-hun
Tür : Dram
(IMDb: 9.6)
Naughty Dog tarafından geliştirilen video oyunundan uyarlanan dizi, biyolojik bir kıyamette modern uygarlığın yok edilmesinden yirmi yıl sonra geçiyor. Hikaye, Ellie adındaki bir kızı baskıcı bir karantina bölgesinden kaçırmak için tutulan sert bir hayatta kalan Joel'e odaklanıyor. İkili hayatta kalmak için birbirlerine bağımlı hale geldiklerinde, görünüşte küçük olan bu iş acımasız bir yolculuğa dönüşür.
Yapım Yılı : 2023
Oyuncular : Pedro Pascal, Bella Ramsey
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
(IMDb: 9.5)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Luke Ishikawa Plowden, Namtan Tipnaree Weerawatnodom, Pod Suphakorn Sriphothong, Sireeporn Yuktadatta, Pakkaramai Potranan
Tür : Komedi
In the SOOP: Friendcation Dizi Konusu : In the SOOP: Friendcation dizisi bir LGBT dizisdir. 2022 Yılına damga vuran bir LGBT dizisidir. In the SOOP: Friendcation dizisinin ve en güncel asya dizilerini sitemizde Hd kalitesinde Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Peakboy, Kim Tae-hyung, Park Seo-jun, Choi Woo-shik, Park Hyung-sik
Tür : Gerçeklik, LGBT
(IMDb: 9.3)
En kısa tanımıyla dizi, çatlak bir bilim adamının peşinden sürüklediği torunu Morty ile maceradan maceraya atılmalarını konu ediyor. Profesör dedemiz Rick’i ilk gördüğünüzde Emmet Brown‘a (Geleceğe Dönüş) fazlasıyla benzetebilirsiniz. Bunun sadece görüntüde kaldığını hemen söyleyelim. Rick, karakter olarak tamamen farklı biri; üstelik yaptığı zaman yolculuğu değil de boyutlar arası yolculuk. Özellikle 2. bölümdeki Inception ve Freedy Krueger‘lı bölümü ile boyutlar arası yolculuğa müthiş bir eğlence kattıklarını söylemeden geçemeyeceğim. Bu bölümde gülmekten karın kaslarınız ağrıyabilir; aman dikkat. Rick ve Morty’nin oldukça tuhaf ve tehlikeli yolculuklarını boyutlar arası seyahat olarak tanımlasak da bu tanım biraz yetersiz kalabilir. Öyle ki maceralar bir insan anatomisinin içinde de devam edebiliyor. Yani onlarınki sınırları kesin olmayan bir yolculuk.
Yapım Yılı : 2013
Oyuncular : Brandon Johnson, Chris Parnell, Dan Harmon, Echo Kellum, Jackie Buscarino, Jess Harnell, Justin Roiland, Kari Wahlgren, Maurice LaMarche, Phil Hendrie, Rob Paulsen, Ryan Ridley, Sarah Chalke, Spencer Grammer, Tom Kenny
Tür : Animasyon, Bilimkurgu, Komedi, Macera
(IMDb: 9.3)
Revenge of Others Konusu : Busan'da bir yetimhanede büyüyen Ok Chanmi, Seul'e evlat edinilen ikiz kardeşi Park Wonseok'un intihar ettiğini duyar. Chanmi, Wonseok'un kendini öldürdüğüne inanmıyor ve suçlunun hala okulda olduğuna inanıyor. Ancak, ne polis ne de Wonseok'u evlat edinen ailesi ona inanmayınca, Chanmi meseleyi kendi başına halletmeye karar verir.
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Shin Ye-eun, Lomon, Seo Ji-hoon, Chae Sang-woo, Lee Soo-min
Tür : Dram, Gizem, Kore Dizileri İzle
(IMDb: 9.2)
Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheon'un kral olmasını sağlayan Ned Stark'ın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerys'i barbar kavimlerin başı Han Drogo'ya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserys'in planları Kral Baratheon'a ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheon'un tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor... Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: Taht kavgası..
Yapım Yılı : 2011
Oyuncular : Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington, Lena Headey, Sophie Turner
Tür : Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi, Macera
(IMDb: 9.2)
Yapım Yılı : 2022
Oyuncular : Choi Min-sik, Lee Kyoo-hyung, Son Suk-ku, Lee Dong-hwi, Heo Sung-tae
Tür : Dram
Filtrele 647 dizi
Yapım Yılı Min IMDb Puanı Dizi Adı Filtresi Kategori